HYVA produkty > HYVA-LIFT

HYVA-LIFT


 

 

 

 

 

 

 

Holandská společnost Technamics B.V. se stala součástí HYVA Group v roce 1998. Tato moderní společnost se specializuje na vývoj, výrobu a prodej systémů pro transport kontejnerů, zejména hákových a ramenových kontejnerových nosičů. Produkty jsou uváděny na trh pod značkou HYVALIFT.

 

Společnost disponuje výrobní halou s administrativními prostory na ploše 15 000 m2, kde se ročně produkuje cca 1500 systémů, které se poté exportují do 32 zemí světa. Výroba mechanismů je podporována technologickým a konstrukčním oddělením, které využívá nejpokročilejší CAD vybavení na trhu (Solid Designer). Veškerý nový vývoj, ať již pro speciální zadání nebo pro inovace produktů je modelován přímo trojrozměrně. Napěťové výpočty metodou konečných prvků jsou prováděny na programu Mechanika software.

 

Technamics se odlišuje používáním pokrokových technologických řešení v návrhu, konstrukci a výrobě. Používání pokrokových materiálů a komponentů spolu s promyšlenou a odolnou konstrukcí dávají produktům firmy Technamics dlouhou životnost. Tato fakta spolu se zárukou spolehlivosti a ekonomičnosti zajišťují zákazníkovi vysoké zhodnocení jeho investice. Kontejnerové systémy HYVALIFT patří mezi nejlehčí, nejspolehlivější a nejodolnější systémy a jsou prakticky bezúdržbové. Toto dává mechanismům HYVALIFT nejlepší poměr výkonu a ceny.

 

Hákové nosiče kontejnerů jsou dodávány s nosností od 8 do 30 tun pro všechny korespondující šasi a velikosti kontejnerů. Pro nosnosti od 14 do 26 tun jsou dodávány též mechanismy s dodatečnou možností výkyvu hákového ramena - typ SK.

 

Ramenové nosiče kontejnerů se vyrábí s nosností 8,12,14 a 18 tun. Řady 12, 14 a 18 tun je navíc možno dodat v provedení s teleskopickými - typ TA, nebo ohýbanými rameny - typ KA.

 

 

 

 

 

 

 
>> Hákové nosiče kontejnerů
>> Ramenové nosiče kontejnerů